Rodzice uczniów klasy ósmych

png
plik png - 824.6 KB

Strony internetowe www

Składanie podań do klas dwujęzycznych i sportowych

2022-05-27

Jeżeli kandydat do szkoły ponadpodstawowej na swojej liście preferencji (nawet na ostatnim miejscu) wskazał oddział dwujęzyczny, sportowy lub mistrzostwa sportowego, musi dostarczyć podanie do szkoły pierwszego wyboru w terminie do 30 maja (do godz. 15.00), czyli do poniedziałku!

Szkoła pierwszego wyboru to szkoła w której znajduje się klasa pierwsza na liście preferencji (nawet jeżeli w tej szkole nie ma klasy dwujęzycznej czy sportowej).

Ruszyła rekrutacja klas 8 do szkół ponadpodstawowych.

2022-05-16

Ruszyła rekrutacja do szkół.
Witryna do rekrutacji Vulcan pod adresem:
Na witrynie została opublikowania oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych, umożliwiająca zapoznanie się z katalogiem szkół i oddziałów na rok szkolny 2022/2023.
Od dzisiaj można wybierać szkoły. Szczegółowe informację znajdują się w dołączonej ulotce naborowej.

Ruszyła rekrutacja do szkół.
Witryna do rekrutacji Vulcan pod adresem:

plik PDF - 123.7 KB

Zaproszenie na Dni Otwarte

2022-04-27
Szanowni Państwo,
w imieniu Zespołu Szkół w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zapraszamy wszystkich uczniów klas ósmych na dni otwarte naszej szkoły w dniach: 4-6 maja.
Uroczyste ślubowanie klas I odbędzie się na rybnickim rynku w dni 18 maja (godz.11.00).
Szczegóły związane z dniami otwartymi przesyłam w załączniku.

Za nami kolejne spotkanie w ramach Rybnickich Dni Edukacji

2022-03-25

Za nami czyli uczniami klas 8 kolejne spotkanie w ramach Rybnickich Dni Edukacji. Tym razem swoją ofertę zaprezentowało TEB Edukacja Rybnik.

Warsztaty z przedstawicielem Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku

2022-03-18

Trwają kolejne warsztaty dla klas 8. Tym razem przedstawiciel Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku przedstawia ciekawą ofertę dotyczącą ich szkoły.

Rybnickie Dni Edukacji - filmy, oferta edukacyjna, materiały promocyjne

2022-03-15

Zachęcamy serdecznie do zobaczenia filmów, na których zaprezentowały SIĘ rybnickie szkoły. Wszystkie informacje znajdują się pod poniższym linkiem (tj. filmy, prezentacje, oferty poszczególnych szkół) Super materiał. Wszystko zebrane pod 1 linkiem. Warto zobaczyć ten materiał.

Zachęcamy serdecznie do zobaczenia filmów, na których zaprezentowały się takie szkoły jak:

1) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku
2) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku
3) IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
4) V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Jerzego Kukuczki w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku
5) Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
6) Zespół Szkół Urszulańskich
7) Zespół Szkół Budowlanych
8) Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych
9) Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych
10) Zespół Szkół Technicznych
11) Zespół Szkół nr 5
12) Zespół Szkół nr 6

Super materiał. Wszystko zebrane pod 1 linkiem. Warto zobaczyć ten materiał.

Rybnickie Dni Edukacji - kolejne warsztaty online za nami.

2022-03-14

Uczniowe naszej szkoły mieli okazję wziąść udział w kolejnych warsztatach online, w których mogli zobaczyć jak prezentują się szkoły, które niedługo mogą stać się ich wyborem. Na warsztatach zaprezentowały się: Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku oraz Zesół Szkół numer 5 w Rybniku.

Warsztaty online w RCEZ w Rybniku dla klas 8.

2022-03-09

Uczniowie klas 8 uczestniczyli w świetnych warsztatach online, które odbyły się w RCEZ w Rybniku. Już w piątek kolejne warsztaty, w których to ósmoklasiści zobaczą Zespół Szkół Budowlanych.

więcej zdjęć poniżej

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka w Rybniku (miastorybnik.pl)

W ramach Rybnickich Dni Edukacji klasy 8 w marcu wezmą udział w spotkaniach wirtualnych. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które znajdują się w załącznikach.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania.

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka w Rybniku (miastorybnik.pl)

dodano 1.03.2022

pptx