Archiwum: czerwiec 2021

2021-06-02

Miasto Rybnik przyłączyło się do akcji Rowerowa Stolica Polski. Do zabawy włączyły się 53 Polskie Miasta.
Pomóżmy kręcić kilometry dla naszego miasta! Trzeba tylko zainstalować aplikację i poruszać się aktywnie!
Zabawa trwa przez cały miesiąc czerwiec.

2021-06-16

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

2021-06-18

Od maja do czerwca bieżącego roku w naszej szkole odbywała się „Wiosenna akcja pomocy zwierzętom ze schroniska w Rybniku”.

2021-06-19

Zarząd Towarzystwa Sportowego Volley Rybnik zwraca się z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu akcji informacyjnej naszych programów profilaktyki przeciwko zjawiskom narkomanii i alkoholizmu wśród dzieci i młodzieży. Nasze programy dofinansowane przez Miasto Rybnik są skierowane do młodych Rybniczan – uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

2021-06-19

W związku z tym, że spotkanie informacyjne dla Państwa nie może odbyć się w szkole,  ze względu na panującą sytuację pandemiczną, przekazujemy Państwu kilka informacji dotyczących organizacji pracy w klasach pierwszych szkoły podstawowej.