Zajęcia lekkoatletyczne dzieci i młodzież klas podstawowych

2022-05-25
Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach lekkoatletycznych dzieci i młodzież klas podstawowych. Treningi odbywać się będą w poniedziałki i środy od 16:00 na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku. Nabór oraz zajęcia poprowadzi wychowanek naszego klubu TL ROW Rybnik Dawid Malina. Nabór będzie prowadzony także podczas Mistrzostw Rybnika szkół podstawowych, które odbędą się w najbliższy poniedziałek (30.05) na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku przy ul. Gliwickiej 72 od godziny 11:00. Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły!