2023-03-16

We wtorkowy poranek, 14 marca 2023 roku, o godzinie 8:00 grupa 28 uczniów klas I – V naszej szkoły przystąpiła do XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla szkół podstawowych. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Akademia IBSE z siedzibą w Krakowie.  To konkurs o zasięgu ogólnopolskim, mający na celu propagowanie nauk przyrodniczych i ścisłych wśród uczniów szkół podstawowych.

Za wszystkich uczniów trzymamy kciuki i czekamy na wyniki, które ogłoszone zostaną w maju. /DP/