Szkolny Dzień Dziewczyny

2023-03-10

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy 2 b wraz z wychowawczynią zorganizowali konkurs dla dziewczynek klas I - III. Każda klasa wybrała swoją reprezentantkę, która stanęła do rywalizacji w zawodach. Dziewczynki musiały zmierzyć się ze skokami na skakance, trafić do celu, wypić sok z cytryny i pięknie się uśmiechnąć, wykazać się gracją i przejść po ławeczce z książką na głowie, a także nawlec jak najdłuższe korale z makaronu.

Wszystkie dziewczyny dały z siebie wszystko i spisały się wspaniale! Jednak najlepiej z wszystkimi konkurencjami poradziła sobie Ola z 2 a i tym samym wygrała zawody zdobywając tytuł Super Dziewczyny SP 28! Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę! /bj/