Prezentacja oferty edukacyjnej pn. "Wybierz zawód - poznaj szkołę"

2023-03-08

W dniu 02.03.2023 uczniowie klas 8 uczestniczyli w prezentacji oferty edukacyjnej pn. "Wybierz zawód - poznaj szkołę", która została zorganizowana przez Warsztaty RCEZ w Rybniku. W trakcie wizyty mogli zapoznać się z bardzo bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz urządzeniami, na których uczniowie szkól technicznych zdobywają praktyczą wiedzę i umiejętności, potrzebne w przyszłych miejscach pracy.

Witold Labus