Ogólnopolski konkurs matematyczny

2023-03-02

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Puchacz Piotr". To konkurs matematyczny dla wszystkich uczniów klas I-III szkół podstawowych, który umożliwia sprawdzenie wiedzy matematycznej każdego chętnego ucznia, bez względu na jego dotychczasowe wyniki w nauce. Konkurs odbywa się cyklicznie i jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Zgłoszenia przyjmuje nauczyciel – wychowawca klasy do piątku, 10 marca 2023 roku, do godziny 12:00.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy o różnej trudności. Zadania konkursowe na wszystkich etapach i na wszystkich trzech poziomach będą przeprowadzone w formie pisemnej. Obejmują zadania otwarte z matematyki, dostosowane do poziomu rozwoju dziecka, a także zadania z zakresu logicznego myślenia. /DP/