2023-02-03

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie „Szkolny Mam Talent”

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich utalentowanych uczniów naszej szkoły. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do dnia 28.02.2023 wraz z gotowym projektem, pokazem, występem, prezentacją do świetlicy szkolnej. Konkurs przeznaczony jest dla uzdolnionych  uczniów w następujących dziedzinach:

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie „Szkolny Mam Talent”

- teatralnej (dialog, monolog, stand up)

- wokalnej (wymagany podkład muzyczny lub prywatny instrument)

- baletowo – tanecznej (podkład muzyczny, strój baletowy)

- sportowej (możliwość wykorzystania szkolnego sprzętu sportowego, strój sportowy, gimnastyczny)

- plastycznej (wymagane krótkie omówienie swojej pracy)

- kulinarnej (należy przygotować wypieki lub inne na dzień występu, mile widziany strój kulinarny)

- instrumentalnej (własny instrument)

- inna dziedzina

Zakwalifikowane osoby będą mogły się zaprezentować przed publicznością szkolną na uroczystym apelu „Szkolny Mam Talent” /ś/