PRZYSZŁOŚĆ ZALEŻY OD DZISIAJ

2023-01-13

Pod takim właśnie hasłem odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas 7 i 8 z panem Dariuszem Piotrowskim – członkiem Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rybniku. W ramach zajęć edukacyjno – informacyjnych uczniowie mogli dowiedzieć się o problemach wynikających z używania alkoholu przez osoby małoletnie, a także konsekwencjach zdrowotnych i prawnych, na jakie się takim działaniem narażają. Równie ważnym aspektem kontaktu młodocianych z alkoholem są osobiste i społeczne koszty funkcjonowania dorosłego już człowieka wpadającego nieuchronnie w spiralę uzależnienia. W tym miejscu serdecznie dziękuję p. Dariuszowi Piotrowskiemu za kolejny ciekawy i interesująco prowadzony wykład, uczniom za wzorowe zachowanie, a nauczycielom - opiekunom poszczególnych grup za pomoc w sprawnym przebiegu spotkania.

Organizator:

Witold Labus