Fryczowy Festiwal Nauki - 20-23.02.2023

2023-01-09
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku ma ogromną przyjemność zaprosić uczniów klas siódmych i ósmych na 1. FRYCZOWY FESTIWAL NAUKI, organizowany w ramach DNIA NAUKI POLSKIEJ - święta obchodzonego 19 lutego, poświęconego upamiętnieniu dokonań polskich naukowców i ich dążeń do poznania prawdy.  W ramach Festiwalu odbędą się bezpłatne warsztaty biologiczne, fizyczno-chemiczne oraz warsztaty astronomiczne oraz dwa konkursy. Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać zgłoszenia pod numerem telefonu 32 4221229 wew. 101. Zgłoszenia dokonują uczniowie lub rodzice. Zapisy na warsztaty prowadzimy do 16 lutego lub do wyczerpania miejsc.
Szczegółowe informacje na temat festiwalu zamieszczono na plakacie.

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku ma ogromną przyjemność zaprosić uczniów klas siódmych i ósmych na 1. FRYCZOWY FESTIWAL NAUKI, organizowany w ramach DNIA NAUKI POLSKIEJ - święta obchodzonego 19 lutego, poświęconego upamiętnieniu dokonań polskich naukowców i ich dążeń do poznania prawdy.  W ramach Festiwalu odbędą się bezpłatne warsztaty biologiczne, fizyczno-chemiczne oraz warsztaty astronomiczne oraz dwa konkursy. Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać zgłoszenia pod numerem telefonu 32 4221229 wew. 101. Zgłoszenia dokonują uczniowie lub rodzice. Zapisy na warsztaty prowadzimy do 16 lutego lub do wyczerpania miejsc.
Szczegółowe informacje na temat festiwalu zamieszczono na plakacie.

png
plik png - 737.5 KB