Maleńka Miłość zmieni świat.

2022-12-22

Maleńka Miłość zmieni świat…….W duchu radości i pokoju klasy 2a i 2b wraz z wychowawcami oraz chórek dzieci z klasy 3a pod opieką p. K. Maroszek przedstawili okolicznościowe Jasełka z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dekorację do przedstawienia przygotowała p. Aneta Woch wraz z klasą 5a.

Na koniec przedstawienia nasi przyjaciele z Ukrainy zaśpiewali kolędę w ich ojczystym języku ukraińskim. Atmosfera była naprawdę wspaniała. Wszystkim uczniom naszej szkoły, nauczycielom i pracownikom obsługi życzymy zdrowych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.