2022-09-30

Biblioteka naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Czytamy z sercem”, która łączy w sobie obchody dwóch świąt odbywających się 29 września – Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca. Celem zajęć było poznanie roli serca w życiu człowieka oraz wyjaśnienie uczniom znaczenia prawidłowego odżywiania oraz aktywności fizycznej dla zdrowia. Okazało się, że zdobywanie wiedzy może być świetną zabawą. Teraz już wszyscy wiedzą jak dbać o swoje zdrowie, a w szczególności o serce.