2022-09-15

W dniu 15. 09. 2022r. w  w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Głównym celem tego niezwykłego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności i  pomysłowości. Wraz z wychowawcami uczniowie podejmują w tym dniu wiele działań, które prowadzą do odkrywania w sobie ukrytych talentów. Prace uczniów  w wesołym aspekcie kropki ozdobiły szkolne korytarze. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

W dniu 15. 09. 2022r. w  w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Głównym celem tego niezwykłego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności i  pomysłowości. Wraz z wychowawcami uczniowie podejmują w tym dniu wiele działań, które prowadzą do odkrywania w sobie ukrytych talentów.

Tego dnia nasze ubrania wypełnione są kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznajemy genezę tego święta.

Dostrzegamy  również kropki tam, gdzie wcześniej nikt ich nie zauważał. Okazuje się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu.

Prace uczniów  w wesołym aspekcie kropki ozdobiły szkolne korytarze.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.