Wycieczka do zagrody 3 siostry

2022-06-14
13.06 uczniowie klas 3 wraz z wychowawcami wybrali się na pieszą wycieczkę do wspaniałego miejsca- ZAGRODY 3 SIOSTRY.
Zagroda 3 siostry w Kamieniu to miejsce stworzone z miłości do zwierząt i dzieci. W tym gospodarstwie mamy różne zwierzęta: alpaki, szopy, świnki morskie, żółwie, króliki.
Wszystkie zwierzęta są przyjaźń nastawione do człowieka.
Uczniowie karmili zwierzęta oraz pielęgnowali. Największą atrakcją był spacer z alpakami, który sprawił dzieciom wiele radości.
Wszystkie zwierzęta są przyjaźń nastawione do człowieka.