Nowy sprzęt sportowy dzięki Radzie Rodziców

2022-05-30
Nasi Uczniowe wspaniale prezentują się w nowych strojach sportowych. W ostatnim czasie dzięki Radzie Rodziców przy SP28 w Kamieniu mogliśmy pozyskać nowy sprzęt sportowy.
Nauczyciele Wychowania Fizycznego serdecznie dziekują za zakup sprzetu sportowego, strojów sportowych oraz głośnika. Sprzęt, który otrzymaliśmy, umożliwi lepszą pracę a co za tym idzie zajęcia dla dzieci na pewno będą ciekawsze.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupów. Liczymy na dalszą tak dobrą współpracę.