Składanie podań do klas dwujęzycznych i sportowych

2022-05-27

Jeżeli kandydat do szkoły ponadpodstawowej na swojej liście preferencji (nawet na ostatnim miejscu) wskazał oddział dwujęzyczny, sportowy lub mistrzostwa sportowego, musi dostarczyć podanie do szkoły pierwszego wyboru w terminie do 30 maja (do godz. 15.00), czyli do poniedziałku!

Szkoła pierwszego wyboru to szkoła w której znajduje się klasa pierwsza na liście preferencji (nawet jeżeli w tej szkole nie ma klasy dwujęzycznej czy sportowej).