2022-04-27
W dniu dzisiejszym odbył się finał miejski piłki ręcznej młodzieży szkolnej chłopców (klasy 7 i 8). W finale rywalizowały 3 szkoły (Sp21, Sp13, Sp28 ). Sp2 nie dotarła z niewiadomych powodów.
Nasza Szkoła wygrała turniej finałowy i została mistrzem Rybnika.
Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcą. Gra toczyła się na wysokim poziomie i turniej zakończył się bez kontuzji, co jest bardzo ważne.
Podziękowania dla nauczycieli wf, w szczególności pana Adama Stronczka za zorganizowanie tego turnieju.
Poniżej kilka zdjęć z zawodów.
Nasza Szkoła wygrała turniej finałowy i została mistrzem Rybnika.
Poniżej kilka zdjęć z zawodów.