Międzynarodowy Konkurs języka angielskiego The Big Challenge

2022-04-06

31 marca odbyła się w naszej szkole kolejna edycja międzynarodowego konkursu języka angielskiego The Big Challenge. Uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w 45 minutowym konkursie online, odpowiadając na 55 pytań zawierających także nagrania audio i video. Realizacja konkursu była możliwa dzięki możliwościom naszej nowoczesnej sali językowej, a także szkolnemu sprzętowi IT. Nastroje uczestników konkursu dopisywały i sprzęt działał bez zarzutu:) Wyniki konkursu będą znane na przełomie maja i czerwca.