Wycieczka do rybnickiego muzeum i biblioteki publicznej

2022-04-01

W środę 30 marca uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami, wybrali się na wycieczkę do rybnickiego muzeum oraz biblioteki głównej. W muzeum wszyscy poznali dawne śląskie tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. W bibliotece, oprócz wspólnego czytania, było też wiele ciekawych zadań do wykonania. Po zakończeniu oficjalnej części wyjazdu przyszedł czas na spacer i przekąskę w ulubionej przez dzieci restauracji. Z pełnymi brzuchami wróciliśmy do autokaru, po drodze korzystając z kilku atrakcji na trasie spaceru. Wyjazd uznajemy za niezwykle udany!

W środę 30 marca uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami, wybrali się na wycieczkę do rybnickiego muzeum oraz biblioteki głównej. W muzeum wszyscy poznali dawne śląskie tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. W bibliotece, oprócz wspólnego czytania, było też wiele ciekawych zadań do wykonania. Po zakończeniu oficjalnej części wyjazdu przyszedł czas na spacer i przekąskę w ulubionej przez dzieci restauracji. Z pełnymi brzuchami wróciliśmy do autokaru, po drodze korzystając z kilku atrakcji na trasie spaceru. Wyjazd uznajemy za niezwykle udany!