Rybnickie Dni Edukacji - filmy, oferta edukacyjna, materiały promocyjne

2022-03-15

Zachęcamy serdecznie do zobaczenia filmów, na których zaprezentowały SIĘ rybnickie szkoły. Wszystkie informacje znajdują się pod poniższym linkiem (tj. filmy, prezentacje, oferty poszczególnych szkół) Super materiał. Wszystko zebrane pod 1 linkiem. Warto zobaczyć ten materiał.

Zachęcamy serdecznie do zobaczenia filmów, na których zaprezentowały się takie szkoły jak:

1) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku
2) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku
3) IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rybniku
4) V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Jerzego Kukuczki w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku
5) Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
6) Zespół Szkół Urszulańskich
7) Zespół Szkół Budowlanych
8) Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych
9) Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych
10) Zespół Szkół Technicznych
11) Zespół Szkół nr 5
12) Zespół Szkół nr 6

Super materiał. Wszystko zebrane pod 1 linkiem. Warto zobaczyć ten materiał.