Konkursy oraz lekcje z języka angielskiego

2022-03-08

Zapraszamy na konkursy oraz lekcję języka angielskiego przybliżające kulturę Irlandzką. Szczegóły w dalszej części.

17 marca 2022( czwartek) w ramach obchodów Dnia Św. Patryka w naszej szkole , odbędą się lekcje j. angielskiego przybliżające kulturę Irlandzką, pełne koloru zielonego, gier i zabaw.
Zapraszamy również uczniów wszystkich klas ( I-VIII) do przyłączenia się do zabawy i udziału w szkolnym konkursie na najlepszy ubiór nawiązujący do kultury obchodów Dnia Św. Patryka. Happy st. Patrick's Day!

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w kolejnej edycji konkursu języka angielskiego "The Big Challenge". Koszt udziału w konkursie w tym roku wynosi 12zł. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o kontakt z p. Moniką Nierodą. Zapisy do 15 marca!