2021-12-22

„LIST Z MISJĄ”
W grudniu klasa 7c otrzymała od uczniów klasy 5b Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Janusza Korczaka w Rybniku „List z misją”, w którym opisane zostały ich dotychczasowe działania w ramach innowacji „W krainie uczuć i emocji”. Uczniowie podzielili się z nami sposobami dbania o dobrą atmosferę w klasie oraz wskazówkami dotyczącymi budowania prawidłowych relacji rówieśniczych. W odpowiedzi na otrzymany list nasi uczniowie zebrali i zapisali swoje spostrzeżenia oraz doświadczenia. Będąc w klasie siódmej, uczniowie mogą doradzić i podpowiedzieć swoim młodszym kolegom, jak radzić sobie z agresją i przemocą, rozwiązywać konflikty i dobrze czuć się w swoim towarzystwie. Dodatkowo klasa 7c przygotowała grę planszową dla koleżanek i kolegów z SP 1. Nasz list zostanie dostarczony do zaprzyjaźnionej szkoły na początku stycznia. Teraz z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.