Wycieczka do Fabryki bombek w Bęble oraz ruin średniowiecznego zamku w Rabsztynie.

2021-12-14
Wycieczka klas czwartych i ósmej do Fabryki bombek w Bęble oraz ruin średniowiecznego zamku w Rabsztynie.
Uczniowie spędzili milo czas korzystając z uroku Jury Krakowsko- Częstochowskiej, podziwiając ruiny średniowiecznego zamku powstałego na skale wapiennej. Podziwiali piękne widoki, wysłuchali historii i legend związanych z tym czarującym miejscem.
Wielką atrakcją były warsztaty plastyczne, gdzie uczniowie własnoręcznie zdobili bombki, poznali proces produkcji szklanych ozdób oraz podziwiali wystawę tegorocznej kolekcji.