Etap Wojewódzki Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

2021-11-22
W piątkowy poranek, 19 listopada 2021 roku, 3 uczniów najstarszych klas naszej szkoły: Paweł z klasy VII ‘A’, Maksymilian z klasy VIII ‘A’ oraz Antoni z klasy VIII ‘B’ przystąpiło do kolejnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Uczniowie rozwiązując przygotowany test musieli wykazać się logiką, mistrzowską wiedzą i umiejętnościami z matematyki.
Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!
Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!