Lekcja higieny. Wirusoochrona.

2021-10-26

Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „Wirusoochrona". Akcja miała na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych w przedszkolach i szkołach podstawowych poprzez przeprowadzenie zajęć profilaktycznych.

Również w tym roku szkolnym nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „Wirusoochrona". Akcja miała na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych w przedszkolach i szkołach podstawowych poprzez przeprowadzenie zajęć profilaktycznych. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny oraz zwróciły uwagę na znaczącą rolę higieny w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów. Tak więc higiena, ruch na świeżym powietrzu, strój odpowiedni do pogody, dystans i maseczki były tematami naszych lekcji. Sami popatrzcie...