Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

2023-11-12

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych zamknięty. Tegoroczny hasło MMBSz : MOJE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE, W KTÓRYM KWITNIE KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIA. Święto ma na celu zwrócenie uwagi na ogromną rolę biblioteki w życiu szkoły oraz w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. Na przerwach uczniowie mieli okazję uczestniczyć w akcji „Czytanie na dywanie”. W październiku uczniowie naszej szkoły  mogli wziąć udział  w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.

WYNIKI KONKURSÓW CZYTELNICZYCH:

I. KONKURS NR1 „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”:

Karol Brzezinka klasa 5B

II. KONKURS NR2 „ZGADUJ –ZGADULA”:

Aleksandra Brzezina 3A, Nina Wczasek  3a, Ania Giemza 3C, Diana Jeleniewicz 3c, Iga Misiewicz 3C, Natan Zapert 3C, Michał król 5A, Emilia Sładkowska 5A, Paweł Rakoczy 5B.

III. KONKURS NR3 „ZGADNIJ TYTUŁY LEKTUR SZKOLNYCH”:

Zuzia Kamieniak 4A

IV. KONKURS NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO:

I MIEJSCE Radek Klecha 6A, Mikołaj Skrzypek 4A, Julia Wrożyna 7A, Alicja Florczak 7B, Filip Duliński 6A

II MIEJSCE: Antoni Trocki 4a, Marta Szymiczek 6b, Julia Prusko 6B, Emilia Sładkowska 5a,

III MIEJSCE: Aleksandra Nowakowska 4B,Szymon Stańco 4B, Błażej Stańco 5B, Filip Wrożyna 6B, Martyna Przeczek 7B.

Gratulujemy zwycięzcom.