Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły

2023-09-09

Czwartego września 2023 roku, wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Od tego dnia każde dziecko zostaje oficjalnie przyjęte do grona uczniów naszej szkoły.

Jednak największym przeżyciem podczas uroczystości jest moment pasowania. Pani Dyrektor przy pomocy wielkiego ołówka dokonała pasowania na ucznia. Na pamiątkę tej uroczystej chwili uczniowie otrzymali dyplomy, tyty i drobne upominki. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, samych wspaniałych chwil w szkole, a Rodzicom powodów do dumy z ich pociech. Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do swoich sal na pierwsze spotkanie ze swoimi wychowawcami.