WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY 2023"

2023-06-15

W tym roku szkolnym w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2023” wzięło udział 44 uczniów naszej szkoły, a 7 uczniów otrzymało wyróżnienie.Bardzo cieszymy się z dobrego wyniku naszej szkoły! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

W tym roku szkolnym w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2023” wzięło udział 44 uczniów naszej szkoły, a 7 uczniów otrzymało wyróżnienie:

Karol Szulik z kl. 2a

Michał Gorzawski z kl. 2c

Jakub Kaszubski z kl. 3b

Róża Brzezinka z kl. 3a

Marcin Urbanek z kl. 4b

Karol Brzezinka z kl. 4b

Antoni Janicki z kl. 7a

Najwyższe wyniki otrzymali:

Liliana Laubach – w kategorii Żaczek dla klas 2 (następna po osobach wyróżnionych)

Oskar Kaźmierczak – w kategorii Maluch dla klas 3 (następny po osobach wyróżnionych)

Miłosz Szczyrbowski – w kategorii Maluch dla klas 4 (następny po osobach wyróżnionych)

Małgorzata Onisko – w kategorii Beniamin dla klas 5 i 6

Piotr Szuszkiewicz – w kategorii Kadet dla klasy 7 (następny po Antonim Janickim)

Paweł Szewczyk – w kategorii Kadet dla klasy 8

Nagrody i dyplomy dla osób wyróżnionych zostaną wręczone w piątek 23.06.23r.

Bardzo cieszymy się z dobrego wyniku naszej szkoły!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

/BJ/