SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNYM INSTALOGIK

2023-05-09

W IV edycji konkursu naszą szkołę reprezentowało aż 25 uczniów naszej szkoły z klas 4-8. Konkurs był trzyetapowy i trwał wiele miesięcy oraz wymagał wielu przygotowań i wysiłku od uczestników.

Do finału dotarło 7 uczniów naszej szkoły, a dwóch z nich uzyskało tytuł Laureata.

Finaliści to: Filip Duliński (klasa 5a), Tomasz Frystacki (klasa 6b), Piotr Kownacki (klasa 4a), Dominika Pawlik (klasa 8c) oraz Marta Szymiczek (klasa 5b). Laureatami III miejsca na szczeblu ogólnopolskim zostali: Oliwier Dąbrowa (klasa 6a) oraz Paweł Szewczyk (klasa 8a). Warto podkreślić, że Oliwier drugi raz z rzędu uzyskał tytuł Laureata – także w III edycji tego konkursu. Konkurs odbył się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.

Lista finalistów i laureatów dostępna jest pod adresem: https://instalogik.pl/?page=custom&content=wyniki_4_edycja. Gratulujemy – być może – przyszłym programistom.

KS