2023-04-24

W piątek 21 kwietnia klasy młodsze wybrały się w odwiedziny do pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu. Panowie Strażacy zaprezentowali dzieciom wóz strażacki z całym jego wyposażeniem, opowiedzieli na czym polega ich praca, pozwolili przymierzyć strażackie hełmy, a nawet wypróbować, jak to jest trzymać w rękach wąż strażacki i lać wodą.
To była naprawdę bardzo miła i pouczająca wizyta.
Dziękujemy naszym dzielnym strażakom za sympatyczne spotkanie, cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie pytania, ale przede wszystkim za to, że dzięki nim, możemy czuć się bezpieczniej!
Z okazji zbliżającego się Święta Strażaków życzymy bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji!
Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności!

To była naprawdę bardzo miła i pouczająca wizyta.
Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności! /BJu/